Welzijn op recept | Activiteiten als medicijn

Bij tegenslagen en grote veranderingen is het soms lastig om weer een goede draai aan het leven te geven. Het is belangrijk om je weer beter te voelen, nieuwe mensen te ontmoeten of een hobby op te pakken. Maar hoe pak je dat aan? Een welzijnscoach van Combiwel kan helpen! In een gesprek wordt bekeken wat de mogelijkheden zijn en goed bij je past.

De verwijzing naar de welzijnscoach komt meestal via de huisarts of via een andere zorgverlener, zoals praktijkondersteuners, fysiotherapeuten, ergotherapeuten of de thuiszorg. Het gaat dan om situaties die geen medische oorzaak hebben en waarbij het niet duidelijk is wat er aan de hand is. Er wordt dan geen recept voor medicijnen of een verwijzing naar een specialist uitgeschreven, maar een recept met een doorverwijzing naar een welzijnscoach.

De welzijnscoach weet precies wat er in de buurt te doen is en helpt je om passende activiteiten te vinden.
De activiteiten zijn onderverdeeld in zeven welzijnsarrangementen:

  • Lichaam en Geest
  • Bewegen met Plezier
  • Kunst en Cultuur
  • Smakelijke Ontmoetingen
  • Ontdekken en Doen
  • De Kracht van de Natuur
  • Maatjes

Woont u in Amsterdam Nieuw-West, Zuid of West en wilt u informatie of contact?
Vraag dan aan uw huisarts of zorgverlener een verwijzing naar Welzijn Op Recept.

Bent u huisarts of zorgverlener en wilt u meer informatie?
Neem dan contact op met de welzijnscoach in uw wijk (zie onder).

Filmpje | Het verhaal van Simone

Welzijnscoaches per stadsdeel

Nieuw-West
Lenie Smit | 06-14120058 | l.smit@combiwel.nl
Mariet Griffioen | tel. 06-24622641 | m.griffioen@combiwel.nl

Zuid
Oud-Zuid, Museumkwartier & Apollobuurt
Sylvia Spong | tel. 06-18416865 | s.spong@combiwel.nl

De Pijp
Anne Jacobse | tel. 06-14591599 | a.jacobse@combiwel.nl

Hoofddorpplein, Stadion- en Schinkelbuurt
Henriette Kruijt | tel. 06-1459593 | h.kruijt@combiwel.nl

West
Bos en Lommer
Wendy van Beeten | tel. 06-14624276 | w.vanbeeten@abc-west.nl
Francis Moelah | tel. 06-23865300 | f.moelah@abc-west.nl

Oud-West
Coraline Gerritsen | tel. 06- 14793627 | c.gerritsen@abc-west.nl
Petra Roele | tel. 06-13065308 | p.roele@abc-west.nl

De Baarsjes
Jolene Spilt | tel. 06-3734 6307 | j.spilt@abc-west.nl
Remco Neuteboom | tel. 06-51394163 | r.neuteboom@abc-west.nl

Westerpark
Magdy Khalil | tel. 06-42360096 | m.khalil@abc-west.nl

wor_2-1030x326